Z okazji 25-lecia Warsaw Eagles wraz z firmą hummel przygotowaliśmy limitowaną edycję jubileuszowych koszulek. Są one wyjątkowe, nie tylko z powodu unikalnego wzoru, ale także za sprawą technologii NFT (Non-Fungible Token), za którą odpowiada Uniqly.io

Każda z tych niezwykłych koszulek będzie miała swój cyfrowy unikalny odpowiednik w postaci tokena NFT. Ale to nie wszystko. Posiadacze tokenów NFT otrzymają dostęp do szeregu ekskluzywnych benefitów. Pierwszym z nich jest darmowy wstęp na wszystkie wydarzenia sportowe organizowane przez Warsaw Eagles. Koszulka powiązana z tokenem NFT jest formą karnetu na cały sezon 2024. Dotyczy to zarówno meczów sezonu regularnego jak i fazy play off.

Kolejne benefity jakie oferuje zakup koszulki to zniżki przez cały sezon w sklepie hummel oraz zniżka 25% na zakup gadżetów Warsaw Eagles podczas dni meczowych. Pracujemy także nad kolejnymi specjalnymi ofertami, do których dostęp będą mieli posiadacze jubileuszowych koszulek. Limitowane edycje koszulek z tokenami NFT będą dostępne w preorderze tylko do 1 marca, a ich cena wynosi 159 PLN. Koszulki będzie można odebrać na pierwszym meczu domowym tego sezonu 6. kwietnia.

Jak działają koszulki

Aby w pełni korzystać z korzyści jakie daje koszulka wystarczy, że przyłożysz telefon do tagu NFC umieszczonego na koszulce. Wówczas otworzy się przeglądarka w twoim smartphone. Następnie należy wpisać “Nick”, a także adres email. Kolejnym krokiem jest kliknięcie przycisku “Mint NFT”. Teraz możesz w pełni korzystać ze swojej cyfrowej koszulki.Cyfrowe koszulki są w pełni bezpiecznym rozwiązaniem dzięki tokenom NFT. Jedna koszulka z materiału jest odpowiednikiem jednego tokena

Token NFT to certyfikat autentyczności, dzięki któremu nikt nie jest w stanie podrobić koszulki, a jej właściciel może bezpiecznie korzystać z benefitów powiązanych z koszulką. Z kolei Tagi NFC, które będą umieszczone na koszulce, są stosownie zabezpieczone przed ich kopiowaniem, tak aby uniemożliwić nieautoryzowany dostęp do ich zawartości.


Jak wejść na mecz?

Wystarczy, że podasz swój adres email w polu Match Details i klikniesz przycisk potwierdzający udział w meczu.

Jak odebrać kod zniżkowy?

Wystarczy, że podasz swój adres email w polu i klikniesz przycisk potwierdzający skorzystanie ze zniżki. W razie problemów z działaniem Tagu NFC zawsze można skontaktować się z supportem Uniqly.io pod adresem: contact@uniqly.io

Co to jest Token NFT?

Token NFT, czyli Non-Fungible Token, to rodzaj cyfrowego aktywa, zapisanego na blockchainie. W przeciwieństwie do tradycyjnych tokenów kryptowalutowych, takich jak Bitcoin czy Ethereum, tokeny NFT są unikalne i niepodzielne. Oznacza to, że każdy token NFT reprezentuje coś innego.

Tokeny NFT są często wykorzystywane do reprezentowania własności cyfrowych dzieł sztuki, muzyki, filmów, aktywów, a także w a grach video, czy jako certyfikaty oryginalności odzieży. Dzięki technologii blockchain, właściciel tokenu NFT może udowodnić autentyczność swojego cyfrowego aktywa, w tym przypadku koszulki Warsaw Eagles.