Zaciekawił Cię futbol amerykański? Spodobał Ci się klimat i atmosfera niczym z amerykańskiego filmu? Chciałbyś spróbować swoich sił w tym sporcie, ale nie wiesz od czego zacząć? Jeśli urodziłeś się w latach 2005-2009 i chciałbyś rozpocząć swoją przygodę z tą dyscypliną sportu, zapraszamy Cię na jeden z otwartych treningów rekrutacyjnych, gdzie pod okiem naszego sztabu sprawdzisz się i poznasz tajniki tego sportu!

Rekrutacja do drużyny będzie polegała na wykonaniu kilku testów sprawnościowych pod okiem naszych trenerów. Jeśli nie jesteś super szybki lub siła nie jest Twoim głównym atutem, nie martw się. W zespole futbolu amerykańskiego występują gracze, którzy mają różny typ ciała i posiadają różne atuty. Na boisku potrzebna jest zarówno szybkość i zwinność, ale także ogromna siła. Z pomocą naszych trenerów, dopasujemy dla Ciebie odpowiednią rolę na boisku.

Możesz także zabrać swoich znajomych, którzy też mają ochotę spróbować swoich sił w tym sporcie. Razem zawsze raźniej, a dzięki temu, że się znacie, z pewnością będziecie lepiej współpracować na boisku.

Kogo szukamy?
Każdego chętnego na spróbowanie swoich sił, urodzonego w latach 2005-2009.

Kiedy i gdzie odbędzie się rekrutacja?
Do wyboru masz wiele terminów:
30 czerwca, 7 i 14 lipca – godzina 17:00
16 i 18 lipca – godzina 20:30
ul. Podróżnicza 11, Warszawa

Jak się zgłosić?
Opcja 1 – wypełnij formularz – LINK
Opcja 2 – wyślij email na adres rekrutacja@warsaweagles.com. W treści podaj swoje imię i nazwisko, wiek, wzrost, wagę oraz ewentualnie uprawiane wcześniej sporty.

Co będzie mi potrzebne podczas rekrutacji?
Zabierz ze sobą swobodny strój sportowy oraz korki (jeśli posiadasz). Pozytywne nastawienie również jest mile widziane.

Liczymy na Ciebie i mamy nadzieję – do zobaczenia!