Warsaw Eagles, czołowa drużyna futbolu amerykańskiego w Polsce, z dumą ogłasza nawiązanie partnerstwa technicznego z renomowaną firmą sportową hummel. Umowa, podpisana na trzy lata, stanowi kamień milowy dla obu stron, łącząc pasję do sportu z zaawansowaną technologią sportową.

Hummel, producent znany ze swojego zaangażowania w dziedzinie produkcji odzieży i sprzętu sportowego, kojarzeni z wysoką jakością produktów, a także z podejmowania inicjatywy związanych z designem, stylizacją w kulturze mody ulicznej. Zyskuje nowego partnera w Polsce, wspierając dynamiczny rozwój futbolu amerykańskiego w kraju. Warsaw Eagles, zdobywcy licznych tytułów mistrzowskich i ambasadorzy sportu, wybrali markę hummel jako swojego partnera technicznego, dzięki jej innowacyjnym rozwiązaniom i zaangażowaniu w rozwój sportu na lokalnym i globalnym poziomie.

„Jesteśmy zbudowani możliwością współpracy z tak uznaną marką w świecie sportu. Umowa z hummel to kolejny krok w rozwoju naszej organizacji, cytując jednego z Trenerów – Deiona Sandersa – If you look good, you feel good. If you feel good, you play good” – powiedział Osman Sulkiewicz, general manager Warsaw Eagles.

Umowa obejmuje dostarczenie drużynie Warsaw Eagles wysokiej jakości strojów meczowych, a także całej gamy ubrań klubowych. hummel odpowiedzialny będzie również za stworzenie nowej kolekcji Eagles Clothing by hummel. Będzie to na pewno interesujący asortyment dla kibiców.

Jesteśmy dumni, że Warsaw Eagles wybrali nas na swojego partnera technicznego. To dla nas nie tylko współpraca biznesowa, ale także szansa na zaangażowanie się w rozwój futbolu amerykańskiego w Polsce. Cieszymy się, że nasze innowacyjne rozwiązania i pasja do sportu będą stanowić wsparcie dla Warsaw Eagles w osiąganiu ich celów” – powiedziała Karolina Maciąg, brand activation manager hummel.

Partnerstwo między Warsaw Eagles a hummel otwiera nowy rozdział dla obu stron. Oczekujemy na emocjonujące chwile na boisku oraz na wspólne sukcesy, które z pewnością przyczynią się do dalszego rozwoju tej dynamicznej dyscypliny sportu w Polsce.

Jesteśmy niezmiernie podekscytowani możliwością podzielenia się z Wami kulisami naszej współpracy z Warsaw Eagles, zapraszamy na wywiad z Karoliną Maciąg
Brand Activation Manager

Co sprawiło, że zdecydowaliście się na współpracę z Eagles?
Warsaw Eagles to jeden z najstarszych i najbardziej znanych polskich klubów futbolu amerykańskiego. Klub ten, nie tylko reprezentuje wysoki poziom profesjonalizmu, ale także ma silne więzi z lokalną społecznością i promuje futbol amerykański wśród młodych ludzi. Jego zaangażowanie w rozwijanie futbolu amerykańskiego w Polsce zgadza się z naszą misją wspierania różnorodnych dziedzin sportu na całym świecie.

To nie jest Wasz pierwszy projekt z drużyną futbolu amerykańskiego. Wcześniej można było zobaczyć zawodników Panthers Wrocław w Waszych strojach.
Pierwszym w historii Polski klubem futbolowym, który zagrał w naszych chewronach byli zawodnicy Panthers Wrocław. Współpraca hummela z drużynami futbolu amerykańskiego ma swoją genezę w naszym zamiłowaniu do wspierania wielu różnorodnych dyscyplin sportu. Nie skupiamy się wyłącznia na piłce nożnej czy ręcznej. Od lat jesteśmy obecni również w hokeju na lodzie, tenisie ziemnym czy e-sporcie.

Jak to wygląda na innych rynkach? Czy hummel współpracuje z drużynami futbolowymi także w innych krajach?
Tak, nasza współpraca z drużynami futbolowymi obejmuje między innymi reprezentację Danii. Jesteśmy dumni z tego, że możemy współpracować z różnymi zespołami, zarówno w futbolu amerykańskim, jak i innych dyscyplinach.

Jak szeroka jest współpraca? Dotyczy ona wyłącznie strojów meczowych, czy może całego obszaru związanego z ubiorem klubowym?
Nasza współpraca z Warsaw Eagles obejmuje nie tylko stroje meczowe, ale także całą gamę ubrań klubowych. Współpraca ucieszy również kibiców, ponieważ odpowiadać będziemy za stworzenie nowej kolekcji Eagles Clothing by hummel. Koszulki dla kibiców, i inne akcesoria – starannie projektowane, byście mogli nosić nasze produkty z dumą, zarówno na trybunach, jak i poza nimi. Odnośnie koszulek dla kibiców jeszcze nie możemy zdradzać szczegółów, ale szykujemy dużą innowację! Stay tuned!

Czy dla Eagles przygotujemy specjalnie personalizowane stroje?
Oczywiście! Chcemy, aby stroje Warsaw Eagles były nie tylko funkcjonalne, ale także odzwierciedlały charakter i ducha drużyny. Staramy się wprowadzić unikalne elementy, które będą wyróżniać Eagles na boisku.

Jak długo będzie obowiązywała umowa i czy co rok możemy liczyć na nowy wzór koszulek?
Nasza umowa z Warsaw Eagles zakłada długofalową współpracę. Co więcej, planujemy wprowadzać nowości, zarówno jeśli chodzi o wzory, jak i technologie produkcji. Chcemy, aby hummel był zawsze związany z innowacją i świeżością.

Jesteśmy podekscytowani, że możemy być częścią historii Warsaw Eagles i razem z Wami tworzyć niezapomniane chwile na boisku i poza nim. Dziękujemy za zaufanie!