Sponsor Główny

Hummel

www.hummel.pl
Jesteśmy w grze SPORT od prawie 100 lat. To nasza pasja. Szanujemy koleżeństwo, świętujemy zwycięstwa i pochwalamy umiejętność uprawiania sportu, dzielenia i cieszenia się nim przez całe życie. To nasze HERITAGE i nic nie sprawi, że będziemy bardziej dumni. Definiuje to i kształtuje nasze projekty, sponsoring, ludzi, zespoły i inicjatywy.
Nasz CHARACTER definiuje wspólny wysiłek zespołu. Jesteśmy przeciwnikami, którzy nie zadowalają się byle czym. Nie boimy się mieć własne zdanie i bronić tego, w co wierzymy. Bez względu na to, co robimy, robimy to razem. Podejmujemy każde wyzwanie, które stanie przed nami. Ponieważ potrzeba wielu rzutów piłką, aby wprowadzić zmiany. Aby wyróżnić się. I taka jest nasza postawa.
W głębi serca kształtuje nas nasza DANISHNESS. Walczymy o równość i inkluzywność. Dla nas boisko nie jest polem bitwy. To pole do dzielenia się wielkością. Zawsze kieruje nami postęp. Do gry wnosimy szczerość, serce i pasję. To nasze podstawowe wartości. Nasze pochodzenie – i nasza kultura.
rzede wszystkim kochamy grę i nie wahamy się, by KARMA weszła do gry, gdy nadarzy się okazja. Ponieważ wierzymy, że poza boiskiem również odbywają się ważne walki. Wspieramy antybohaterów, pomagamy pokrzywdzonym i rzucamy wyzwanie konwenansom. I walczymy o inkluzywne społeczności, wzmocnienie pozycji i perspektywy zmieniające zasady gry.
Oto jak CHANGE THE WORLD THROUGH SPORT. Skupiamy się na tym co ważne